• et
 • ru

Inbank.ee

Iga kogenud laenuvõtja teab, et soovides Eestis laenu võtta või tarbida ilma konto väljavõtteta laenusid nõuab see suurel hulga aega ja pikka laenutaotluse vastuse ootamist Kuid palju on meil tegelikult aega? Sageli on raha vaja sõna otseses mõtte paari tunni jooksul, siis tulevad appi Eesti usaldusväärse laenuandja Inbank`i väikelaenud.

Inbankbank`i laenudetingimused ja eripärad

Erinevalt paljudest teistest laenudega tegelevatest ettevõtetest saab Inbankis vastuse oma laenuavaldusele kõigest 1 minutiga. See tähendab, et isegi kui kliendile öeldakse laenust ära ei kaota ta palju aega ja saab laenu taotlemiseks pöörduda teise firmasse. Laenu intressimäärad pole sellel firmal madalaimad, kuid ka mitte kõige kõrgemad – 12,9% aastas. Rõõmu valmistab laenusummade valik – alates 300 kuni 10 000 euroni – see võimaldab laenu võtta nii palju kui  tõesti vajate. Laenuperiood on samuti paindlik – alates 6 kuust kuni 72 kuuni (teised laenufirmad pakuvad enamasti kuni 12 kuuks).

Valides veebilehelt laenu summa ja tähtaja palutakse potentsiaalsel laenuvõtjal välja tuua, millistel eesmärkidel laenu soovitakse – reisimine, haridus, kodu, tervis, lapsed, elektroonika, jne. Tegelikult annab krediidiasutus laenu mistahes vajaduste rahuldamiseks ja antud valikust ei olene, kas kliendile antakse laenu või mitte.

Laenu võtmise protsess ise on jagatud kolmeks lihtsaks sammuks:

 1. Laenuavalduse täitmine.
 2. Lepingu sõlmimine. Seda tehakse ID-kaardi, mobiil-ID abil või ettevõtte esinduses.
 3. Raha üle kandmine määratud pangakontole

Kõik on kiire ja lihtne! Lisaks laenutaotlusele kiirele vastusele ja õiglastele intressimääradele on laenates Inbank.ee-st veel ühe oluline eelis, milleks on tagatiseta laenud ja käendajate vajaduse puudumine. Tagatist ei nõuta nii miinimumsumma 300 euro laenamiseks kui ka maksimaalse 10 000 euro suuruse laenu puhul.

Millised on Inbanki nõuded laenuvõtjale?

Nõuded laenuvõtjatele, kes soovivad Eestis väikelaenu võtta on üsna lihtsad:

 1. Alalise sissetuleku olemasolu (vähemalt 280 eurot kuus)
 2. Vanus alates 21. eluaastast. Kuna soovite võtta Eestis laenu Eestis alates 18.aastast, olete sunnitud otsima teisi võimalusi
 3. Maksedistsipliini järgimine ja võlgnevuste puudumine muude laenude osas

Tagasimaksegraafik – annuiteedimaksed. Iga laenutaotlus vaadatakse läbi eraldi. Arvesse võetakse kõik olulised punkte: laenuvõtja sissetulek, krediidiajalugu, jne. Alles pärast seda teeb Inbank oma otsuse – nõustuda laenusaaja poolt taotleva summa laenamisega, pakkuda talle laenu teistsugustel tingimustel (väiksemat laenusummat, pikemat tagasimaksetähtajaga) või lükata laenutaotlus tagasi.

Laenuvõtja isik identifitseerimine teostatakse läbi Verifi, Inbanki või Omniva kaudu. Inbanki laenu iseärasuseks on laenu ennetähtaegse tagastamise tasu. Seega, kui maksate laenu ennetähtaegselt tagasi ja selletähtajani on vähem kui 1 aasta tuleb teil maksta 0,5% tagasimakstavast summast. Kui olete otsustanud laenu tagasi maksta ennetähtaegselt ja tagasimakse tähtajani on aega rohkem kui aasta suureneb see tasu 1% -ni.

Raha edastamine laenuvõtja kontole toimub päeva jooksul pärast identifitseerimise läbimist ja positiivne laenuotsuse saamist. Kui 10 000 eurost kliendile ei piisa on võimalik Inbank.ee veebilehelt taotleda mõnda teist laenu, miks mitte võtta näiteks autolaen. Autolaenu maksimaalne summa on kuni 15 000 eurot. Kuid seda laenu saab kasutada juba nimest tuletades ainult auto ostmiseks. See on tagatiseta laen. Soovi korral vormistatakse ka kaskokindlustus.

Inbank.ee laenusid eristab läbipaistvus, soodsad tingimused ja laenuotsuste kiired vastused, sest need on lihtsalt ideaalsed neile laenuvõtjatele, kellel on raha vaja kiiresti, näiteks päeva jooksul.

Taotle laenu

Kontaktid

 • Inbank AS
 • Aadress: Niine 11, 10414 Tallinn.
 • Esm-Reedeni: 9:00 – 17:00
 • Тelefon: 640 8080
 • E-mail: info@inbank.ee