• et
  • ru

TFbank

Vaatamata asjaolule, et Eestis on kiirlaenud igapäevaselt muutumas järjest vähem populaarseteks ei ole enamik ettevõtteid valmis klientidele suuremaid summasid laenama. Ja 5000 eurot on “ülemmäär”, millele võite loota. Paraku sellest summast sageli ei piisa. Mida siis sellises olukorras teha – leida mõni teine firma või võtta veel üks kiirlaen? Viimast võib vaevu mõistlikuks lahenduseks pidada, eriti juhul kui TF Bank pakub Eestis võimalust võtta soodsa intressiga väikelaenu. TFBank Eesti väljastavaid väikelaenusid iseloomustab suurem laenusumma, millega klient võib arvestada, samuti on sellistel laenude võrreldes kiirlaenudega pikem laenuperiood, lisaks on need tagatiseta väikelaenud. Kuidas krediidivahendeid kasutate, kas sihipäraselt või mitte seda ei kontrollita, mis tähendab. TFBank.ee väikelaenude suureks eeliseks on asjaolu, et te ei pea muutma oma kodupanka, sest väikelaen on tagastatav edukalt ka läbi oma panga internetipanga kaudu. See on äärmiselt mugav, ei nõua kliendilt täiendavaid jõupingutusi ega raiska tema väärtuslikku aega.

TFBank`i laenutingimused

Laenusummad, millega klient arvestada võib algavad – 500 ja ulatuvad kuni 10 000 euroni, laenuperiood 12 kuni 84 kuud. Puuduvad igasugused lühikesed 30 päevased laenutähtajad nagu seda on Eesti kiirlaenude puhul. Samal ajal ei võta laenuvõtjalt keegi ära õigust kogu laen ennetähtaegselt tagastada, kui selleks peaks võimalus tekkima. Väikelaenu tingimuste näevad ette, et peab klient maksma 5% laenusummast, minimaalne lepingutasu on 75 eurot. Lisaks tuleb maksta ka teenustasu 2,90 eurot. Kui jääte oma igakuise osamaksega hiljaks saadetakse teine sellekohane teade ja teil tuleb selle eest maksta lisaks 4,15 eurot.

Kas lepingutingimusi on võimalik muuta? Loomulikult, kuid see teenus pole klientide jaoks tasuta ja maksab 50 eurot. Ligikaudne igakuine laenumakse võib valides kaks parmeetrit: suma ja tähtaeg, veebilehel pakutavast erinev olla. Kuumakse arvutatakse automaatselt. Kinnisvara tagatisel TFB Eestis laenu ei anna ja üldiselt on see krediidiettevõtte keskendunud pigem väikelaenudele, millel puudub tagatis. Tähelepanu tõmbab see krediidiasutus minimaalse paberimajanduse ja kiire otsuste tegemisega.

Lisaks sellele on TFBank oma klientide suhtes aus. Nad rõhutavad oma laenutingimuste läbipaistvust ja varjatud komisjonitasude puudumist, kuid pakuvad klientidele ennelõpliku otsuse vastu võtmist võimalust võrrelda laenutingimusi ka teiste laenuasutustega,

Kuidas TFBank´ist laenu taotleda?

Soodsa intressiga väikelaenu taotlemine sellest Eesti firmast on väga lihtne – täitke veebilehel taotlus, esialgsete andmete põhjal tehtud otsus kuvatakse arvutiekraanil, selleks tuleb teil esitada esitada oma pangakontolt viimase kuue kuu väljavõte. Juhul kui sellega on korras ja  tagatiseta väikelaenu otsus on positiivne, tuleb laenuleping digitaalselt või paberkandjal allkirjastada. Lisaks ei tasu unustada oma isiku tuvastamise vajadust, selles mõttes on TFBank nagu iga teinegi krediidiasutus.

Kas Eestist saab juba 18-aastaselt laenu võtta? Jah, teatud krediidiasutustes on võimalik juba nii noorelt laenu saada, kuid kahjuks mitte TFBank`ist. Siin väljastatakse eranditult laenu alles 22-eluaastast. Nõuded laenuvõtjale on: sissekirjutuse aa/või elamisloa omamine, problemaatiliste maksete puudumine krediidiinfos, isikliku pangakonto olemasolu, millele laekub teie palk või pension. Soodne väikelaen kantakse laenusaaja isiklikule arveldusarvele 1-2 päeva jooksul. Laenu makstakse tagasi võrdsete maksetena “annuiteedi” skeemi põhjal.

TFBank`i kohta

TF Bank on finantsturul juba kogenud mängija ja pakub klientidele teenuseid alates 1987 aastast. Ettevõte on registreeritud Rootsis ja pakub teenuseid klientidele Rootsis, Soomes, Eestis, Norras ja Poolas. Enne kliendile laenu andmist analüüsib ettevõte taotlust üksikasjalikult, otsus kujuneb välja enamasti olenevalt laenusaaja võimest võlg tagasi maksta. See on äärmiselt oluline, sest TFBank esindab vastutustundlikku laenamist.

Kui klientide poolt taotletavad laenud on panga arvates nende jaoks liiga suured, siis kindlasti ei öelda neile, et odav väikelaen pole nende jaoks, vaid pakutakse väiksemat laenusummat või pikemat tagasimakseaega. Ettevõtte peamiseks eesmärgiks on pakkuda paindlikke ja lihtsaid laene, mida kliendid on võimelised probleemideta tagastama nii, et see ei mõjutaks nende krediidiajalugu.

Taotle laenu

Kontaktid

  • TF Bank AB
  • Аadress: PK 1201, Pallasti 28, 10001 Tallinn
  • Esm-Reedeni: 9:00 – 18:00
  • Теlefon:880 3210
  • E-post: info@tfbank.ee