• et
  • ru

Kiirlaenu saamine

Tagatiseta kiirlaenu võib üldiselt saada iga 18-70 aastat vana Eesti elanik. Selleks ei pea esitama tuluteatist ja pole vaja ka käendajat.

Laenusummad varieeruvad 50 kuni 3000 euroni sõltuvalt krediidiasutusest. Mikrolaenu tagasimakse tähtaeg on tavaliselt 15 päevast kuni 24 kuuni.

Kuidas näeb välja kiirlaenu väljastusprotsess.

  1. Tutvuge kiirlaenude väljastustingimusi võrdleva tabeliga meie veebilehel.
  2. Külastage teile sobivate laenuandjate veebilehti.
  3. Registreeruge kasutajaks. See nõue on organisatsioonist sõltuvalt erinev. Mõned firmad pakuvad kohe võimaluse täita laenutaotlus, mõned nõuavad registreerumist. Registreerumine on tavaliselt lihtne ja palju aega ei võta. Registreerumisel tuleb kasutada ainult oma isikuandmeid ja pangakonto numbrit ning kinnitada laenuleping panga kaudu või ID-kaardiga.
  4. Valige soovitud summa ja periood. Kinnitage laenuleping ja saatke laenutaotlus ära.
  5. Pärast seda palutakse teil saata SMS erinumbrile. Kõik juhendid leiate laenukontori veebilehelt.
  6. Peagi saate oma kiirlaenutaotlusele vastuse lühisõnumiga ja/või e-postiga.
  7. Raha kantakse üle ainult teie isiklikule pangaarvele!

Nagu eelnevalt öeldud, kui te võtate krediidiasutusest sms-laenu esimest korda, tuleb teil tuvastada isikusamasus.

Kus seda teha saab?

Isikusamasuse saab tavaliselt tuvastada laenuandja kontoris või krediidiasutust esindavas postkontoris. Isikut tõendava dokumendina aksepteeritakse kehtivat passi, ID-kaarti või juhiluba. Taotleja peab olema Eesti Vabariigi kodanik või omama Eesti Vabariigi alalist elamisluba.

Miks on vaja isikusamasust tuvastada?

Lähtuvalt 28.01.2008 jõustunud “Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest” peavad kõik laenutaotlejad enne laenusaamist läbima isikut tõendava dokumendi alusel ühekordse isikusamasuse tuvastuse.