• et
  • ru

BigBank

Olete huvitatud 15 000 euro suurusest laenust, kuid Eestis pakutavad  kinnisvaraga seotud laenud pole absoluutselt see, mida te vajate. Sellisel juhul on meil teile suurepäraseid uudiseid! BigBanki ettevõte pakub oma klientidele laenuteenuseid nagu tagatiseta väikelaenud, vaja pole ka käendajaid, lisaks on laenudel üsna soodsad tingimused.

Minimaalne laenusumma on kõigest 500 eurot, maksimaalne summa kuni 15 000 eurot. Krediidiperiood on alates 12 kuni 60 kuuni. Kui laenusumma on 7001 kuni 15 000 eurot on võimalik laenu tagasimakseid pikendada kuni 72 kuuni. Intressimäär on 9,9% aastas. Sellist paindlikku laenu saab kasutada piiranguteta ning mistahes eesmärgil. bigbank

Laen BigBank`stmilleks iganes!

Teil on vaja maksta meditsiiniteenuste eest? Või on lähenemas õppemaksu tähtaeg? Pole oluline, millega  silmitsi seisate BigBankilt võite alati rahalist abi saada! Üheks peamiseks laenu saamise tingimuseks on kliendi alaline sissetulekuallikas – piisab juba 300 eurost kuus. Selle ettevõtte kiirlaen ilma konto väljavõtteta on tasuvam kui ei iial varem.

Laenu 18-aastastele BigBank.ee kahjuks ei anna. Vastavalt ettevõtte nõuetele on laenuvõtja minimaalne vanus 20 aastat. Seevastu on muljetavaldav laenude maksimaalne vanusepiirang – 73 aastat. Loomulikult peab potentsiaalne laenuvõtja olema Eesti Vabariigi kodanik või omama alalist elamisluba.

Laenu saamiseks tuleb ära täita avaldus, esitada vajadusel isikut tõendava dokumendi koopia ja pangakonto väljavõte. Pärast laenu taotluse tegemist peab klient lõpliku otsuse saamiseks mõne minuti ootama. Lepingu võite sõlmida ID-kaardi või mobiil-ID-ga, mis on kõige mugavam ja lihtsam viis. Kui sellist võimalust pole, saab klient alati ühendust võtta lähima BigBanki esindajaga. Oluline on meeles pidada, et kõik veebilehe laenukalkulaatori arvutused on ligikaudsed. Lisaks laenu intressile tuleb kliendil lepingu sõlmimisel internetis tasuda 1,5% lepingu laenusummast, kuid mitte vähem kui 45 eurot. Sõlmides lepingu krediidiasutuses on lepingutasu 2%, kuid mitte väiksem kui 49 eurot.

BigBanki laenude iseärasused

Selle organisatsiooni klientide pakutakse suurepärast võimalust, milleks on “60-päevane rahulolu garantii”. Kui BigBank.ee väikelaen teid mingil põhjusel ei rahuldanud võite laenatud rahasumma 60 päeva jooksul tagastada ilma intressi ja muid kulusid maksmata. Ettevõte tutvustab mitmeid tingimusi, mille alusel on kliendil  õigus seda teha. Esimeseks tingimuseks on ideaalse krediidiajaloo olemasolu. Teiseks selge põhjuse väljendamine, miks antud teenus laenuvõtjale ei sobinud. Kui ettevõte on arvutanud täpse tagastatava summa, peab klient selle ära maksma hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.

Kirjaliku avaldus teenusest taganemise kohta tuleb saata e-maili aadressile info@bigbank.ee, siiski tasub meeles pidada, et rahuolu garantiid saab kasutada kord kolme aasta jooksul. Kinnisvara tagatisega laenude puhul sellist võimalust ei kohaldata.

BigBank`ist

Vaatamata asjaolule, et BigBank on 100% Eesti kapitaliga ettevõte, on see esindatud 9 suuremas Euroopa riigis – Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Hispaanias, Rootsis, Saksamaal, Austrias ja Madalmaades. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda oma klientidele paindlikke laenusid võimalikel soodsatel tingimustel, samal ajal tagades oma teenuste 100% turvalisuse.

Lisaks teenusele nagu tagatiseta väikelaen Eestis, pakub ettevõte pikka nimekirja teisti krediiditeenused, sealhulgas spetsiaalseid laenusid pulmade, remondi, reisimise, hobide, refinantseerimise, meditsiiniteenuste eest tasumise jaoks ning kinnisvara tagatisel laenusid ja mobiilset krediitkaarti.

Taotle laenu

Kontaktid

  • BIGBANK AS
  • Aadress: Tartu mnt 18, 1. korrus, Tallinn
  • Тelefon:+372 731 1333
  • E-mail: info@bigbank.ee
  • Tööpäevadel: 9.00–18.00