• et
  • ru

Kiirlaen sularahas

kiirlaen

Kiirlaenu võib Eestis saada ilma probleemideta. Pangapoolsed nõuded laenusaajatele on täiesti mõistlikud ja demokraatlikud:

  1. Laenusaaja vanus – 18 kuni 75 eluaastat. (need on minimaalse ja maksimaalse vanuse piirmäärad, tavaliselt aga kehtestatakse panganõuetes keskmiseks vanuseks 20 kuni 65 eluaastat);
  2. Stabiilne sissetuleks alates 190 eurot kuus (see on „puhas“ summa, mis jääb peale kõikide kohustuste tasumist);
  3. Mõningatel juhtudel on vaja tagatist või käendajat;
  4. Eesti kodakondsus või elamisluba või välisriigi kodakondsus koos alalise elamisega Eestis. Nii, et antud plaanis piiranguid pole;
  5. Eesti pangas konto, mobiiltelefoni ja Interneti kasutamise võimaluse olemasolu.

Laenusumma – alates 100 kuni 4 000 eurot (summat valitakse laenusaaja sissetulekust sõltuvalt);

Laenu tähtaeg – kuni 2 aastat (sõltub laenusummast).

Laenu saamiseks tuleb esitada taotlust – kas pangas või on-line keskkonna kaudu.  Otsust laenu väljastamise kohta võetakse vastu 10-60 minuti jooksul.

Kiirlaenusid väljastavad peaaegu kõik Eesti pangad. Kuid SMS-laenusid väljastavad ainult mõned pangavälised finantsasutused – pangad ei soovi võtta enda peale liiga suuri riske. Pangavälistes asutustes kompenseeritakse kõrgeid riske kõrgete intressimääradega (kuni 60% aastas). Raha väljastatakse kas sularahas või kantakse laenusaaja pangakontole – vastavalt soovile.

Kiirlaenud sularahas

Smsraha

smsraha

SMSRaha.ee kiirlaen sobib ootamatute ja lühiajaliste väljaminekute rahastamiseks. SMSRaha.ee kiirlaen sobib kliendile, kes hindab lihtsust ja kiirust, väldib pikaajalisi lisakohustusi ning hindab seejuures soodsat laenupakkumist.

SMSRaha.ee kiirlaenu saab taotleda summas 100 € kuni 900 € ning see on alati ilma tagatiseta ning lepingutasuta. Selleks on vaja täita elektrooniline taotlus internetis

Laen.ee

kiirlaen sularahas

Kiirlaen on mugav lahendus ettenägematute finantsraskuste korral. Kiirlaene antakse lühikeseks perioodiks pikendamise võimalusega. Soovi korral saab laenu ennetähtaegselt tagastada, makstes intressi ainult laenu kasutamise perioodi eest.

Kui vajate kiiresti lisaraha, kuid palgapäevani on veel 2 nädalat, võite oma probleemile leida lahenduse, esitades interneti kaudu kiirlaenu taotluse, millele saate vastuse mõne minutiga.