• et
  • ru

SmsRaha

 

smsraha

Olete väsinud Eesti kiiretest tarbimislaenudest, pärast mida tuleb teil maksta intresse isegi selle summa eest, mida te reaalselt ei kasuta.

Paraku on selline olukord spetsiifilise krediiditoote eripära, kuid teil on alati võimalus leida alternatiivne lahendus. Üks selline lahendus on smsraha.ee krediidikonto.

Miks Smsraha.ee krediidikonto on teie valik?

Esiteks on sellel väga oluline eelis – laenuvõtja tasub intressi üksnes kasutatud laenusumma eest ning pole mitte mingit vahet, kas see krediitkonto väljastatakse miinimumsummale 300 eurot või maksimaalse krediidilimiidiga 5000 eurot, maksma tuleb hakata vaid kasutatud summa eest.

Järgmine põhjus krediidikonto valimiseks on paindlik tagasimaksegraafik 1 kuni 3 aastat. Lisaks võite laenu ennetähtaegselt tagastada, kuid teie kontot ise ei suleta. See aga tähendab, et kui te vajate teatud aja jooksul raha, pole ilmtingimata vaja koostada uut laenulepingut, sest teie käes on teine palk – teie krediitkaart.

Laenuandjalt saate raha teie kontole kõigest paari minutiga. Teie ja ainult teie otsustate, kui suurt osa laenulimiidist kasutate. Nüüd ei löö mistahes planeerimata kulutused teid rivist välja.

Veebilehel registreerimine on väga lihtne ning ühes mugavas vormis. Lisaks saate laenu võtta ka  telefoni teel, jättes taotluse numbrile 6630110-le. See krediidiasutus pakub ainulaadset võimalus  saada 20 eurot iga ettevõttega ühinema kutsutud sõbra eest.

Mis tähendab, et kui teie sõber registreerib end lingi kaudu ja saab ettevõtte kliendiks, siis saate teie oma kontole 20 eurot. Kutsutud sõprade arv ei ole piiratud, igaüks neist saab boonuseid.

Kui olete juba harjunud traditsiooniliste laenudega, kuid teil pole vaja suuremat laenu, kui 1000 eurot, võite alati võtta smsraha kiirlaenu. Eestis kiirlaenud alates 18 eluaastast – see on just selliseid laenusid pakkuv kontor.

Lihtsalt valige vajalik summa alates 100 €-st kuni 2 000 €  välja ning otsustage laenu tähtaeg alates 1 kuu kuni 3 aastat. Taotlege laenu ja saate vastuse 15 minuti jooksul. Otsus saabub e-maili või SMSi näol mobiiltelefoninumbrile.

Kui teil on vaja katta ettenägematuid reisikulusid, vajadus remonti teha või muud tõsisemad vajadused summas 7500 eurot, siis on teie jaoks parimaks valikuks Eestis väikelaen. Võite raha kasutada oma äranägemise järgi ilma laenuandjale sellest teavitamata.

Laenu tagasimaksmise tingimused on 3 kuud kuni 5 aastat, kuid pidage meeles, et sellist laenu antakse klientidele alles pärast 22-aastaseks saamist. Nõutav on stabiilse töökoha ja isikliku pangakonto olemasolu.

Alternatiivsed laenud Eestis smsraha.ee-le

Kuid mida teha, kui teil on vaja tõsisemat laenu kuni 100 000 euroga, aitab teil kinnisvaraga tagatisega laen. Laenu tähtaeg on kuni 15 aastat ning tagatiseks on vara ise. Peale selle, kui antud laenude tagatiseks on laenuvõtja kinnisvara, saab ta kasutada seda raha omal äranägemisel järgi näiteks kulutades seda oma äritegevuse laiendamiseks või kinnisvara remontimiseks. Samuti on võimalik refinantseerida olemasolevate rahaliste kohustustega.

Auto maksumus ei tohi olla väiksem kui 3000 eurot, sellepärast antakse laenu enam kui 65% ulatuses auto turuväärtusest ning selle võib anda ainult autoomanikule ning ainul juhul, kui ema vanus on 18-60 aastat.

Kinnisvara pole, kuid omate autot?

Võite alati kasutada auto tagatisel antavat laenu!

Auto maksumus ei tohiks olla väiksem kui 3000 eurot, mistõttu laenu ei väljastata enam kui 65% auto turuväärtusest ja seda võib anda ainult autoomanikule ja ainult siis, kui tema vanus on 18-60 aastat.

Loomulikult on smsraha Eesti elanike poolt usaldatud väga usaldusväärne laenuandja.

Ettevõte pole tõestanud ennast mitte ainult sõnadega, vaid ka praktikas tõestanud, et on valmis pakkuma igale laenuvõtjale lojaalsed laenutingimused, seda muidugi juhul, kui laenuandja vastab teatud nõuetele. Puuduvad lisatasud ja lepingutasud, mida teised kontorid hea meelega kasseerivad, smsraha`s sellise asi puudub. See on veel üheks põhjuseks konkreetse laenufirma usaldamiseks. Lahendage kõik oma finantsküsimused vaid 15 minutiga.

Saada laenu

Kontaktandmed

  • Placet Group OÜ
  • Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn, 10120, (2. korrus)
  • Telefon: 663 0110 Faks: 663 0119
  • E-post: info@smsraha.ee