• et
  • ru

Ekspressraha.ee

Kiirlaen Ekspressrahast

Ekspressraha on turul üsna tuntud laenuandja ja pakub oma klientidele pikka nimekirja teenuseid, eriti on nad spetsialiseerinud Eesti kiirlaenudele, väikelaenudele,  Eestis eraisikulaenudele, jne. Kõik sellised laenud ühendavad endas tunnused nagu tagatise ja käenduse puudumine ning kiire otsustamine laenutaotluse üle.

Ettevõtte veebilehel on intuitiivne liides, seega saate laenuvõtjale vajaliku info laenuteenuse kohta ja kiiresti üles leida, samuti vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Ekspressraha laenude peamisteks tüüpideks Eestis on kiirlaenud ja tarbimislaenud. Kiirlaenu antakse mistahes vajaduste rahuldamiseks, kuid enamasti kasutatakse seda autode kiireks parandamiseks, erinevate kaupade ostmiseks soodsa hinnaga ja hetkevajaduste vajaduste jaoks.

Kiirlaenu antakse laenuvõtjale summas 300 kuni 900 eurot ning 90 kuni 360 päevaks. Sellisel juhul valib laenu taotleja kalkulaatoris välja lihtsalt vajaliku summa ning tähtaja ja süsteem arvutab ise kuumakse. Kiirlaenu taotlemiseks tuleb täita väikese avaldus, kuhu tuleb sisestada ainult kõige vajalikumad andmed.

Eestis Ekspressraha tarbimislaen

Ekspressraha Eesti tarbimislaenusid kasutatakse enamasti suurte ostude, reisi eest maksmise, ehitusmaterjalide ostmise, suuremahuliste kodumasinate soetamise, jne vajaduste rahuldamiseks. Sellise laenu taotlemine ei ole sugugi keerulisem, kui kiirlaenu.

Selles ettevõttes antakse tarbimislaenu summas 900-3000 eurot ja tähtajaga 180 kuni 1080 päeva.

Lisaks sellele on ettevõte valmis klientidele pakkuma individuaalseid ja soodsamaid laenutingimusi, eelkõige laenama suuremat summat pikemaks tähtajaks. Kuid sellisel juhul soovitab ettevõte tungivalt oma klientidel meeles pidada, et järgite vastutustundliku laenamise põhimõtteid ning ärge laenake rohkem, kui saate endale lubada.

Ekspressraha tingimused ja laenu väljastamise protsess

Uuel kliendil tuleb ettevõtte esinduses läbida esmane isikutuvastuse protsess. Identifitseerimine on kohustuslik ja niipea, kui kliendi laenutaotlus saab positiivse vastuse, saab ta 30 minuti jooksul raha oma kontole. Oluliseks nõudeks laenu saamisel on laenuvõtja laitmatu krediidiajalugu. Isegi ühe makse rikkumise korral ei väljastata ettevõte teile laenu.

See ettevõte annab laenu ja 18-aastastele ning see on ka minimaalseks laenu esitamise vanuseks. Teiseks nõudeks on püsiva töökoha olemasolu ja stabiilne sissetulek. Niipea kui taotlus on täidetud, saab klient sõnumi mobiiltelefonile või e-mailina. Vahendite kiiremaks krediteerimiseks kontole 30 minuti jooksul, peab kliendil olema avatud arvelduskonto Swedbankis, COOP pangas või SEB pangas.

Kui arvelduskonto on avatud mõnes teises pangas, krediteeritakse raha tööpäeva jooksul. Lisaks tuleb see ettevõte rahaliste probleemida korral alati kliendile vastu. Selle jaoks peab klient  ekspressraha.ee-ga ühendust võtma ja teda aidatakse probleemi lahendamisel.

Juhul kui klient seda ei tee, siis peab ettevõte teda võlgnike nimekirja registreerima, nii on kliendi krediidiajalugu rikutud ja võlga hakatakse sisse nõudma. Samuti on kliendil võimalus osamakseid teatud tasu eest viivitada.

Ekspressraha kohta

Üldiselt on ekspressraha kogu oma töötamise ajaga saavutanud usaldusväärse krediidifirma staatuse, sest seda ettevõtete usaldavad tuhanded Eesti elanikud. Laenuandja eripäraks on taotlusele kiire vastuse saamine, soodsad laenutingimused, puudub vajadus mitte esitada suurt kogust dokumente ja tagatisi, samuti on neil saadaval tehniline tugi.

LAENU TAOTLEMA

Kontaktid

  • Express Credit AS
  • Telefon: +372 649 00 00
  • E-mail: info@ekspressraha.ee
  • Aadress: Rävala pst 8, Tallinn, 10143
  • Kalda tee 30, Tartu 50707