• et
  • ru

SMSmoney.ee

 

smsmomey

Eesti krediidikonto, kiirlaen, tarbimislaen ja tagatisega laenud – see on smsmoney poolt pakutav laenuteenuste nimekiri.

Käesolev usaldusväärne võlausaldaja on töötanud turul aastaid ning selle ajaga välja teeninud vaid kõrgeima tunnustuse ning loonud suurepärase maine.

Ettevõte on alati valmis klientidele vastu tulema, kui neil on vaja raha kiiresti ja lihtsalt oma kontole saada.

Ettevõtte veebileht on korraldatud nii, et leiate vajaliku teenuse lihtsasti üles, saate valida vajaliku limiit ja laenuperioodi, tutvuda pakutavate teenuse üksikasjadega ja seejärel hakata laenu taotlema.

Eesti smsmoney krediitkonto – see on võimalus saada laenu summas 300 kuni 5000 eurot tähtajaga 12, 24 või 36 kuud. Krediidikonto leping tuleb sõlmida ainult üks kord, pärast saate krediidilimiiti üha uuesti ja uuesti kasutada. Raha krediteeritakse kontole kõigest minutitega, samas intressi maksate vaid  kasutatud summast.

Krediidikonto Eestis ja selle peamised iseärasused

Kui te raha ei kasuta on teie konto lihtsalt vabad vahendid niiöelda “tagavaraks”, mida saate  kasutada teile sobival ajal. Laenusumma ennetähtaegse tagastamisel säästate intressidelt. Lepingu registreerimise lisatasusid ei rakendata. On vajalik mõista, et pärast kogu oma krediidisumma tagastamist on krediidikonto ise aktiivne ja saate seda igal ajal uuesti kasutada.

Ärge raisake aega laenuandja otsimisele, laenu avalduse vormistamisele ja selle läbi vaatamise taga ootamisele. Taotluse saate esitatakse kiiresti ja lihtsalt: valige vajalik krediidilimiit, krediidiperiood ja klikkige nupul “Saada avaldus”.

Loomulikult tuleb kõik uued kliendid vastavalt Eesti vabariigi seadustele identifitseerida, sellised nõuded on kehtestatud igale laenuandjale ning smsmoney ei ole siinkohal erand. Kuid, mille poolest see krediidiasutus erineb teistest – selleks pole mitte ainult võimalus saada kiiresti ja kergelt laenu, vaid ka teenida boonust!

See on unikaalne programm smsmoney klientide jaoks, mille kaudu iga käesoleva ettevõtte klient saab oma kontole iga kutsutud sõbra eest 20 eurot.

Selleks rääkige lihtsalt oma sõpradele ettevõttest jaa kui nad registreeruvad veebilehel, saab kutsuja oma kontole 20 eurot, kõik on kiire ja lihtne.

Tarbimislaenud Eestis – teie eelised smsmoneyga

Smsmoney tarbimislaenud on Eestis populaarsed laenutüübid. Sellisel juhul laenatakse raha tõsisemateks vajadusteks summas kuni 7500 eurot tähtajaga alates 3 kuud kuni 5 aastat. Kui teil on

Samuti on võimalus oma laen ennetähtaegselt tagasi maksta ja nii intressidelt kokku hoida. Tagatise olemasolu pole kohustuslik ja ettevõte pakub seda laenu madalama protsendina kui selle konkurendid. Eestis tarbimislaenu saamiseks tuleb täita järgmised nõuded.

Laenusaaja vanus – alates 22-aastasest, kohustuslik on elamisluba Eesti või alaline elamisluba, sest kindlasti on vaja stabiilset sissetulekuallikat, lisaks pangakontot ja mobiiltelefoni numbrit. Laenuvõtja ei pea avalduse esitamiseks raiskama palju aega ega kaua laenutaotluse vastust ootama.

Eesti tarbija väikelaenud pole fikseeritud ning neid saab kasutada vastavalt enda äranägemise järgi. Kõige sagedamini võetakse sellist laenu ravikulude tasumiseks, puhkusepiletite, mööbli või kodumasinate ostmiseks, samuti korteri remontimiseks. Igal juhul pole teil kohustust anda teada eesmärgist, milleks te raha taotlete.

te ettevõtte teavitama eesmärkidest, milleks te raha võtate.

Kui klient vajab summat kuni 1000 eurot, on ideaalseks valikuks smsmoney kiirelaen. Selle laenu eripäraks on vormistamise operatiivsus, minimaalne ooteaeg laenuotsuse saamiseks. Samal ajal on püsiklientidel ka võimalus vajadusel osamakseid edasi lükata, samuti saavad nad kasutada eripakkumisi ning erinevaid allahindlusi ning täiendava laenu saamiseks võib seda võimalust kasutada.

Smsmoney kiirlaen – see on kiire lahendus finantsprobleemidele. Taotlus vaadatakse läbi kõigest paari minutiga,  lisaks on Eestis võimalik sellelt ettevõttelt laenu taotleda ka 18-aastastel.

Loomulikult pole võimalik smsmoney krediiditoodete pakkumiste tingimusi lihtsalt mitte tähelepanu pöörata. Oluline on meeles pidada, et laenutoodete vormistamisel ja laenulepingu allkirjastamise hetkest tekivad kliendil rahalised kohustused, mida tuleb täita. Sellepärast on äärmiselt tähtis, et laenu taotletakse targalt ning alles pärast

Saada laenu

Kontaktandmed

  • PLACET GROUP OÜ
  • Registrikood: 11198910
  • Aadress: Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn, 10120, 2. korrus
  • Klienditeeninduse telefon: (+372) 663 0110
  • Fax.nr: (+372) 663 0119
  • E-post: info@smsmoney.ee