• et
  • ru

CreditStar.ee

Tarbite endiselt veel Eesti populaarset laenuteenust “laenud ilma palgatõendita“, kuid teil tuleb alati oodata tunde enne kui teie isikut tõendatakse ja taotluse kohta lõpuks otsus tehakse? Te pole veel Eestis võtnud kinnisvaraga tagatisel laenu, sest selliste laenude taotlemise protsess tundub teile veelgi keerulisem. Tõsisemalt rääkides võib krediidiliin või krediidilimiit olla praeguste finantsprobleemide lahendus

creditstar

CreditStari laenutingimused

Sarnane laen on saadaval aadressil CreditStar.ee ja seda kutsutakse krediidikonto. Selle toote omadusteks on suurendatud krediidilimiit (kuni 5000 eurot) ja pikem laenu tagasimakse periood (kuni 36 kuud). Viimase tõttu on laenuvõtjal võimalik saavutada leebem laenukoormus ja probleemideta igakuiseid makseid graafiku alusel tasuda. Lähtudes eelpool mainitust  sellest, mis kontrollitakse kliendi krediidikäitumise ajalugu kõigest mõne sekundiga. Minimaalne laenusumma on 50 eurot periood on 30 päeva

Kõigi uute klientide jaoks avab ettevõte CreditStar isikliku konto ja see on täiesti tasuta. Isikliku krediidikonto olemasolu ei pane kliendile kohustust kogu krediidilimiiti ära kasutada, samas võib neid vahendeid pidada tagavaraks, mis annab tuleviku suhtes kindlama tunde. Tegelikult ei tea keegi täpselt, mis võib tuua homne või isegi järgnevad tunnid. Elu on äärmiselt ettearvamatu, mõnikord on inimesel vaja raha kohe ja pole aega oodata laenutaotluse heakskiitmiseks. Krediidikontoga on teil alati raha, mida saate kasutada siis, kui soovite.

Kasutada krediiti täies ulatuses või kasutada ainult osa sellest? Seda otsustate ise! Lisaks saate pikendada laenu tagasimaksetähtaega ja laenu ennetähtaegselt tagastades märkimisväärselt intressidelt säästa.

Krediidikonto kasutamise avalduse täitmine toimub ka väga kiiresti – sõna otseses mõtte kõigest mõne minutiga SMS-iga või interneti kaudu. Taotlust saab teha 24 tundi ööpäevas. Sellise taotluse tegemiseks peaks kliendil krediidikonto juba avatud olema, seda juhul kui eelnevalt saadi positiivne otsus.

Laenake soodsate tingimustega CreditStar`st… laenate vastutustundlikult!

Kontol puudub hooldustasu, selle avamine ja omamine on 100% tasuta. Kas sellest firmast on võimalik laenu võtta ka 18-aastasel? Jah, sest krediitkonto on võimalik avada just sellest vanusest. Samas pole laenuvõtjale mitte mingeid erinõudeid – kõik on üsna standardne. Laenu taotleja peab olema Eesti kodanik või tal peab olema alaline elamisluba, ta ei tohi olla võlgnike registris.

Vaatamata, et seda tüüpi laenu antakse ilma tagatiseta, käendajate ja palgatõendita, rõhutab CreditStar.ee korduvalt, kui oluline on vastutustundlik laenamine. Enne kui ükskõik millist krediiditoodet tarbida peab klient endale aru andma, kas ta suudab tasuta igakuiseid makseid või mitte.  kindlasti välja selgitada laenutoote ühe või teise summa, peab klient selgelt aru, kas ta suudab tasuda igakuiseid makseid või mitte.

Kuid isegi kui laenukonto on edukalt kokku lepitud summas, mis ületab laenusaaja vajadused, on parem kasutada vahenditest vaid vajalikku osa ning ülejäänu reservi jätta.

Kui klient ei suuda tagasimakset õigeaegselt tasuda on tal alati võimalus laenu tagasimakse tähtaegasid pikendada 15 või 30 päeva võrra. Selleks on vaja tasuda vastava teenuse maksumus ettevõtte arveldusarvele.

Ettevõttest CreditStar

Creditstar on enam kui aasta olnud üks online laenuturu suuremaid esindajaid Eestis. Lisaks sellele peetakse Creditstari grupp üheks esimeseks väiksemahulise panganduslaenude pioneeriks Eestis. 2006 aastast alates pole ettevõte rahul juba olemasolevate lahendustega, mida kasutavad kõik teised ettevõtted, vaid loob pidevaid uuendusi, mis muudavad grupiteenuste kasutamise klientide jaoks mugavamaks ja kasulikumaks.

Creditstar laenutooteid saab kirjeldada sõnadega juurdepääsetavus, kasumlikkus, arusaadavus ja paindlikkus. Tänu neile võivad kliendid tunda tuleviku suhtes usaldust ja turvatunnet, mida ettenägematutes olukordades tavaliselt ei jätku. Grupp püüab alati oma kliente kvaliteetselt teenindada, seda tõestab ka “Hea teeninduse kuu“ raames Creditstar Estoniale välja antud “kliendid kiidavad“ auhind. Loomulikult on CreditStar.ee klientide vajaduste kõige paremaks rahuldamiseks kombineeritud omavahel tehnoloogilised saavutused. Mistahes ettevõtte teenus on kasutatav kiiresti ja lihtsalt.

Creditstari grupp on suunatud pikaajalisele koostööle oma klientidega ja pakub kõigile, kes on sattunud teatud rahalistesse raskustesse rahateemalist tasuta nõustamist. 92% ettevõtte klientidest peavad nende poolt pakutavaid teenuseid mugavaks ja 94% klientidest väidavad, et Creditstari poolt väljastatud laen aitas neid hetkel, mil nad seda kõige enam vajasid. Grupi töötamise jooksul on väljastatud laenusid summas 1 000 000 ja see räägib enda eest.

Taotle laenu

Кontaktid

  • Creditstar Estonia AS
  • Registrikood: 11215314
  • Аadress: Lõõtsa 2a, Tallinn 11415
  • Klienditelefon: 1715 / +372 644 0467