• et
 • ru

Credit24.ee

Planeerisite oma kulutusi pikka aega ja hoidsite oma graafikust kinni. Kahjuks pole keegi ettenägematute asjaolude eest kaitstud. Mida sellisel juhul teha – kas võtta laen kinnisvara tagatisel, võtta laenu eraisikult või lihtsalt avada Credit24-lt krediidikonto summas kuni 4000 eurot, valida enda igakuise makse suurus ja tagasimakse tähtaeg?

Credit24 laenude iseärasused

Nõustugem viimane variant tundub teistest parem, sest pole seotud maksegraafikutega ning te ei pea muretsema sellepärast, kust leida raha kuumaksete tasumiseks. Samas, kui valida mõni Eesti kiirlaen saavad kliendid positiivse laenuotsuse korral raha oma käsutusse 15 minuti jooksul. Credit24 krediidiliin ei ole erandiks.

Igakuine intress on kõigest 3,75% ning seda võib õigustatult pidada üheks parimaks turul saadaolevatest. Just nagu mistahes muu mobiilne krediidiliin, siis ei kohusta ka Credit24 krediidikonto kasutama kogu krediiti. Maksimaalne krediidisumma on 4000 eurot, võite sellest kasutada ainult 1000 eurot ning jätta ülejäänud rahalised vahendid tagavaraks. Intresse maksate ainult ära kasutatud 1000 euro eest.

Laenusumma ja ligikaudsete igakuiste osamaksete arvutamine on väga lihtsad, selleks kasutage ettevõtte veebilehel asuvat krediidikalkulaatorit.

Credit24 krediitkonto iseärasuseks on konto hooldustasude ja lepingutasu puudumine. Lisaks on maksepuhkus kliendile tasuta. Lisaks on ettevõttel innovaatiline lahendus nimega 30-päevane rahulolu garantii, mis annab kliendile võimaluse lepingu lõpetamiseks tasudes enne seda kasutatud rahasumma. Lepingust loobumise taotlus tuleb edastada e-maili aadressile: klienditeenindus@credit24.ee

Credit24 laenu taotlemine

Erinevalt sellistest toodetest nagu kiirlaenud Eestis, kinnisvara tagatisel laenud Eestis, jms on krediidikonto abil võimalik raha saada kiiremini, ilma et teil tuleks krediidiasutusele esitada sissetulekut tõendav dokument või tagatis. Lisaks ei pea te otsima käendajaid. Kõik, mida selleks teha tuleb on läbida 3 lihtsat sammu:

 1. Valime vajaliku laenusumma ja hakkame seda taotlema klikkides vastaval nupul
 2. Täidame avalduse ja ootame Credit24.ee-lt personaalset pakkumist. See saadetakse mõne sekundi jooksul, seega ei tule oodata pikalt.
 3. Pärast lepingu sõlmimist saab klient oma raha 15 minuti jooksul.

Niipea, kui klient tagastab kasutatud summa on see võimalikuks edasiseks kasutamiseks jälle kasutatav. Nii otsustab ainult klient ise, millal ja kui palju laenu ta kasutab. Finantsotsuste vabadus parimal viisil!

On oluline mõista, et Credit24.ee krediitkonto vormistamisel nõustub klient selle laenutoote tingimustega ning on kohustatud täitma endale võetud kohustusi, nimelt tasuma vähemalt igakuise minimaalse osamakse õigeaegselt. Kui seda ei juhtu, on krediidiasutusel õigus nõuda kliendilt mitte ainult kohustuste tasumist, vaid ka trahvi maksmist ning tema teavitamisega seonduvaid kulutusi ja kogunevat intressi.

Miks võib Credit24 laenust keelduda

Vaatamata suurele kogusele edukatele otsustele krediidiliini ja krediidilimiidi osakaalust, peab klient arvestama ka taotluse rahuldamata jätmise võimalusega. See võib juhtuda juhul kui:

 1. Klient märkis taotluses mittetäielikud või ebatäpsed andmed
 2. Klient oli (või on endiselt) tähtajaks tasumata makseid
 3. Kliendil on Credit24-le tähtajaks tasumata võlgasid

Klientidele, kes suhtuvad krediidikohustuste täitmise küsimusse vastutustundlikult on Credit24 valmis andma laenu veelgi lojaalsematel ja soodsatel tingimustel.

Credit24 ettevõtte kohta

Lisaks krediidikontole pakub Credit24 ka klientidele võimalust võtta odav väikelaen. See on ideaalne võimalus neile klientidele, kes teavad täpselt, millist laenusummat neil vaja läheb ja kui pikaks ajaks nad seda vajavad. Erinevalt krediidikontost koosneb väikelaen fikseeritud intressimäärast, mida tuleb tasuda igakuiselt. See on ideaalne suurte ostude jaoks. Laenuperiood 3 kuni 36 kuud.

Pisut infot laenuandja kohta. Credit24 kuulub ettevõttele IPF Digitaalne Eesti OÜ, kes on suutnud end Eesti mikrokrediidi turul tõestada kui üks juhtivaid ettevõtteid. Ettevõte ise on osa grupist International Personal Finance Plc Group. Praeguseks hetkeks kasutab ettevõtte teenuseid enam kui 120 miljonit klienti üle kogu riigi. Juba 6 korda on ettevõttele järjest antud hea Credit24 poolt hea klienditeeninduse auhind.  Lisaks kannab ettevõte märki “Multikultuuriline Eesti”,  mis näitab töötajate võrdsed võimalusi töö ja karjääri arendamises olenemata sellest, millist usku nad enda omaks tunnistavad ja millisesse kultuuri kuuluvad.

Taotle laenu

Kontaktid

 • IPF Digital Estonia OÜ
 • Aadress: Lõõtsa 8A (VIII korrus), 11415, Tallinn
 • Esm-Laup: 8:00 – 22:00
 • Тelefon: 1324
 • E-mail: klienditeenindus@credit24.ee