• et
 • ru

Ferratum.ee

Kas oled väsinud Eestis väljastatavatest laenudest, millel on kehtestatud kõrged intressimäärad ja ebareaalsed tähtajad? Või äkki oleksite valmis võtma Eestis laenu kinnisvara tagatisel, kuid kahjuks teil puudub isiklik kinnisvara. Kõikide selliste laenulepingu etappide läbimine on teie jaoks aja kulu ja luksust arvesse vastuvõetamatu.

Kõige kasumlikum krediidilimiit – ainult Ferratumis.

Sellisel juhul olete tõenäoliselt huvitatud aja poolt testitud ja usaldusväärse laenuandja  Ferratum.ee krediidilimiidist. Pole oluline, kui on populaarsed on kiirlaenud Eestis on neil endiselt mitmeid ilmseid puudujääke. Sellised sms kiirlaenud koguvad olenemata nende kasutamisest või mitte kasutamisest siiski intresse, seda isegi juhul, kui kasutate vaid osa neist.

Krediidilimiidil sellis miinust pole, saate kasutada kuni kuni 3000 eurot ja tagastada selle ajavahemikus 3 kuni 58 kuud, kasutades ainult osa sellest limiidist, tasuta ka intresse ainult selle osa eest. Näiteks, kui kasutasite 500 eurot – maksate intressi vaid 500 euro eest, mitte 2000 eest.  Ülejäänud raha peitub lihtsalt teie “tagavara rahakotis” ning on teie jaoks alati kättesaadav.

Paindlikkus ja võime enda enda kulude ise kontrollida on just sellised eelised, mida inimesed  tänapäeval laenu võtmisel otsivad. Need plussid on esindatud tootel nimega krediidiliin (paljudes ettevõtetes, kes sellist teenust pakuvad kannab see nime krediidilimiit). Lisaks sellele pakub Ferratum suhteliselt lojaalsed tingimused – ja saate optimaalse laenutoodete, mille disain ei võta palju aega, kuid mille eest sa oled kindel – ettenägematute kulude tekkimisel on alati kaitstud

Igakuine tagasimakse on võrdne 5% laenusummast, kuid enamasti pole see väiksem kui 10 eurot. Uute klientide jaoks on loodud meeldiv boonus, nad saavad tarbida toodet nimega intressivaba laen. Laenate Ferratum.ee veebilehelt 2000 eurot ja tagastate kõigest 2001 eurot! Soovi korral saab laenuvõtja oma võetud laenu alati suuremate osamaksetega tasuda ja säästab nii intressidelt.  Juhul kui selline soov puudub on väikelaen tagastatav ka igakuiste maksetena. Oluline on,  et tagasimaksed oleksid õigel ajal ja summas kontol olemas.

Ferratumi krediidilimiidi suureks plussiks on asjaolu, et saate raha kohe arvele. Täpsemalt öeldes on vahendid laenuvõtjale kättesaadavad vaid minutitega pärast positiivse laenuotsuse tegemist.

Ligikaudse kuumakse arvutamine on väga lihtne – seda saate teha ettevõtte veebilehel ja selleks piisab, kui liigutate liuguri õigele laenusummale. Kuumakse arvutatakse automaatselt. Rääkides puudustest on märgatav krediidilimiidi väljastamise tasu – 3%, samas kui paljudes laenufirmades selline tasu puudub.

Ferratum väikelaenud ja selle krediidifirma olulised eelised

Alternatiivina krediidilimiidile pakub Ferratum.ee ka teisi finantsteenuseid nagu näiteks tagatiseta väikelaen. Seda antakse summas 50-300 eurot ning ust nagu krediidilimiidi puhul väljastatakse siinkohal esimene Eesti kiirlaen, millel puudub kohustusliku intressimakse – laenate 300 eurot ja tagastate 301. Laenusaaja peab maksma lepingu sõlmimisel 1% laenusummast.

Taotluse esitamine on kiire ja lihtne. Kõige esimesena valitakse intressi laenusumma, siis täidetakse taotlus, esitades kõik vajalikud andmed. Järgmiseks sammuks on enda identifitseerimine. Seda saab teha lähimas postkontoris või ID-kaardi koodide abil ettevõtte enda veebilehel. Viimase sammuna kantakse raha positiivse otsuse korral laenusaajale üle.

Ferratum.ee laenu eelised:

 1. Soodsad laenutingimused
 2. Kiirlaen kuni 300 eurot, krediidiliin – kuni 2000 eurot
 3. Paindlikud tagasimaksetähtajad – alates 30 päevast kuni 3 aastani
 4. Ettevõtte kogemus valdkonnas – alates 2005 aastast. Usaldusväärsus, kliendile orienteeritus
 5. Teenuse kättesaadavus 7 päeva nädalas
 6. Laenu võivad taotleda kõik Eesti elanikud vanuses 18-70 aastat
 7. Uutel klientidel on võimalus võtta intressivaba laen. Lisatasu – ainult 1 euro
 8. Kiire otsus taotluse kohta ja raha depositeerimine kontole – paari minuti jooksul
 9. Laenu pakutakse tagatise, garandi ja palgatõendita.

Taotle laenu

Kontaktid

 • Ferratum Bank p.l.c
 • Аadress: Tagliaferro Ärikeskus, 6.korrus, 14 High Street 1551 Sliema, MALTA
 • Тelefon:6 652 420
 • E-post: ferratum@ferratumbank.ee
 • Tööpäevadel: 8.00-20.00 Puhkepäevadel: 10.00-18.00