• et
  • ru

Raha24

Raha24

Raha peab olema kättesaadav 24 tundi ööpäevas ja kliendile võimalikult soodsatel tingimustel – selline on Raha24 poliitika. Mis veelgi olulisem, ettevõte järgib seda poliitikat. Laenuvõtja saab taotleda kuni 3000 euro suurust laenu tähtajaga 1 kuu kuni 3 aastat, kiirelt ja lihtsalt, laenu osamakse suurus on koheselt nähtav krediidikalkulaatori abil.

Konto hooldamise ja avamise tasu raha24 konto avamisel ei küsita, samuti ei pea kliendid maksma kindlustusmakseid. Ka krediidikonto avamiseks pole vaja kolmandate osapoolte tagatist. Kuid kui  otsustate laenulepingut müütas, siis peate selle eest maksma 6% tasu, mis pole kliendi jaoks just eriti kasulik. Teised maksed ja teenuste maksumus on välja toodud ettevõtte veebilehel.

Kuidas avada Eestis raha24.ee krediidikonto?

Konto on võimalik avada kõigest paari klikiga, täites ära lihtsa vormi. Kui kliendil on küsimusi või ettepanekuid, saab ta need alati edastada täites ära veebilehel oleva vastava vormi. Klienditugi vastab kõigile küsimustele kiiresti ja personaalselt.

Juhul kui klient on varem kokku leppinud väiksema summa, kui 3000 eurose krediidikonto avamise, on tal hiljem võimalik taotleda limiidi suurendamist. Reeglina tehakse väljamakse 2 tööpäeva jooksul, kuid kliendil on võimalik tellida ka kiirmakse, mis tehakse tunni jooksul. Kiirmakse tellimiseks tuleb saata SMS-i numbri 1241-ga sõnaga LAEN. Raha väljamaksed toimuvad ainult laenuvõtja arveldusarvele pangas.

Laenud Eestis: mida teha, kui ei õnnestu kohustusi tagasi maksta?

Raha24 palub laenuvõtjatel laenu taotlemisse suhtuda vastutustundlikult, kuid isegi kui laenuvõtjal tekivad teatud rahalised raskused on alati võimalik tagasimakse tähtaega pikendada. Seda saab teha kasutajakeskkonna kaudu ja selleks tuleb valida päevade arv, kui palju perioodi soovitakse pikendada.

Nii toimides tuleb pikenduse eest vastavat tasu maksta. Lisaks on võimalik laenu ennetähtaegne tagastamine, sellele ei rakendu ühtegi leppetrahvi. Nõuded laenuvõtjatele, kes soovivad avada raha24 krediidikonto on tavapärased ega erine teiste kontorite nõuetest just palju.

Kas valida raha24 laenutingimused või nõustuda mõne teise laenufirma tingimustega? Selle üle otsustab ainult klient. Igal juhul tekitab raha24 huvi oma lojaalsete tingimustega intressile, võimalusega kiiresti raha kätte saada ja seda kõike ilma konfidentsiaalseid andmeid edastamata. Lisaks sellele on raha24 töötajad alati oma klientidele avatud ning valmis probleemide korral aitama.

LAENAMA

Kontaktid

  • BB Finance OÜ,
  • Pronksi 19, Tallinn, 10124
  • 662 05 02 Informatsioon 1241* |
  • info@raha24.ee