• et
  • ru

Laenud Eestis ilma tõendite ja käendajateta.

kiirlaenraha2

Ilma tõendite ja käendajateta võib Eestis saada laenu peaaegu igast pangast. Kuid see saab olla ainult väikelaen, suure summaga ei tasu arvestada. Võib valida väikelaenu või ekspress-laenu. Taotlust võib esitada panga kodulehel, on-line režiimis ja loomulikult ka pangakontoris. Taotlust vaadatakse läbi kiiresti, mõnest minutist kuni 2 päevani. Raha võib saada kas sularahas või pangakontole.

Mis puudutab pankasid, siis populaarsemateks on antud alal kujunenud:  BigBank, TFBank, Credit.ee, Laen.ee, Ekspressraha

Laenu saamiseks peab vastama teatud tingimustele:

  1. Vanus. Erinevad pangad kehtestavad erinevaid nõudeid, üldjuhul on selleks vanus 20 – 65 eluaastat. Mõned pangad väljastavad laenusid ka isikutele vanuses alates   18 – 19 eluaastat ning kuni 70 – 75 eluaastat.
  2. Kodakondsus. Siin on kõik vägagi demokraatlik – ei pea kindlasti olema riigi kodanik, kuid peab elama alaliselt Eestis või omama elamisluba.
  3. Sissetulek. Stabiilne igakuine sissetulek – peamine tingimus. See ei pea olema ilmtingimata ametlik, nii, et võib ka ilma sissetulekute kohta tõendita hakkama saada.
  4. Hea krediidiajalugu.
  5. Eesti pangas konto olemasolu.