• et
 • ru

Laen.ee

Kõiki krediidiasutusi saab jagada mitmesse kategooriasse. Mõned pakuvad Eestis selliseid laenutooteid nagu tagatise ja käendajateta ning ilma kohustisliku kontoväljavõtteta kiirlaen.  Teised keskenduvad Eesti klientidele väikelaenu pakkumisele või pakuvad hoopis krediidilimiiti.  Leidub ka ettevõtteid, mis võimaldavad oma klientidel valida välja üle laenutüübi. Nende hulgas on ka Laen.ee.

Sellise erineva valiku leiate ainult Laen.ee-st

Kui külastate ettevõtte veebilehte näete kohe, mida nad pakuvad:

 1.  Virtuaalne kaart, millega saate kulutada kuni 5000 eurot. Sellise laenuliigi põhiliseks eeliseks on võimalust intressidelt märkimisväärselt kokku hoida, kasutades mitte tervet laenu summat.
  Skeem on lihtne: nii palju, kui krediidilimiiti kasutate, siis seda ka tagastama. Leping vormistatakse ainult üks kord, konto registreerimisel teenustasu ei võeta.Teisel eeliseks on paindlik tagasimaksegraafik, võite oma laenu tasuda rangelt graafiku alusel või teha suuremaid makseid. Tagastamisperiood on 12, 24 või 36 kuud. Selle valite samuti teie ise. Kui 5000 eurot on teie jaoks liiga suur summa on teil veel mitu teist võimalust – võite nõustuda minimaalse 300 eurose laenusummaga või suuremaga, kuid kasutada ainult vajaminevat osa sellest rahast.

  Krediitkonto on ideaalne moodus oma rahaliste vahendite haldamiseks. Raha saabub teie kontole kõigest mõne minutiga, laenu intressimäär määratakse individuaalselt ning jääb kogu lepingu kehtivusaja jooksul muutumatuks.

Isegi kui maksate laenu tagasi, jääb teie laenuleping endiselt aktiivseks ning saate neid vahendeid vajadusel uuesti kasutada. See tähendab, et te ei pea enam millegigi uuesti nõustuma ning te ei kaota enam oma väärtuslikku aega. Selleks, et teada eduka krediidikonto taotlemisel tagastatava kuumakse suurust piisab, kui valite veebilehelt laenatava summa suuruse – alates 300 kuni 5000 euroni ning tagasimakse tähtaja 2 või 3 aastat ja süsteem arvutab kõik ise automaatselt.

Kui antud teenus kliendile mingil põhjusel ei sobi, on tal õigus krediitkontost 30 päeva jooksul keelduda. Teenusest loobumine on tasuta.

 1. Tarbimislaen. Hea võimalus neile, kellele ei piisa 5000 euro suurusest laenust. Käesolev tarbimislaen on taotletav summas alates 500 kuni 7500 euroni. Laenuperioodiks on 3-60 kuud. Ettevõte ei piira laenuvõtjat rahaliste vahendite kasutamist, seega saate raha kasutada mistahes eesmärgil. Nagu näitab praktika, on tarbijakrediit parim võimalus ettenägematute kulude katmiseks. Laenu taotlemine on äärmiselt lihtne ja see laekub laenusaaja kontole kiiresti. Sellise laenu puudusteks võib pidada suhteliselt kõrget intressimäära – 20% aastas ja üle selle.

Laenu tagasimaksegraafik põhineb annuiteedil, mis on väga mugav, sest laenusaaja igakuine tagasimakse summa ja tähtaeg on sama, nii saab laenusaaja reaalselt oma vabasid vahendeid ja võimalusi hinnata. Laenude ennetähtaegne tagasimaksevõi hoopis selle tähtaja pikendamine on samuti võimalik, viimane on laenusaajale tasuline. Kui olete 18-aastane ja soovite Eestis laenu võtta, siis paraku peate otsima teisi võimalusi, sest tarbimislaen on taotlemiseks väljastatakse alates 22 eluaastast. Laenu saamise täiendavateks nõueteks on alalise tulu olemasolu, elukoht Eestis või elamisluba ja laitmatu krediidiajalugu.

Kui ta ei vasta vähemalt ühele neist tingimustest tuleb selle firma laen unustada. Lisaks peab potentsiaalne laenusaaja lisama avaldusele oma poole aasta pangakonto väljavõtte. Sellest, kas laenu otsus olu positiivne või sellest keelduti antakse kliendile teada sms-ga või e-posti teel.

 1.  Autoliising või laen auto tagatisel. Võimalus saada väikse intressiga laenu – 2,5% aastas. Üks madalamaid intressimäärasid turul. Hoolimata asjaolust, et selle laenu tagatiseks on auto, on laenuvõtjal õigus seda kogu laenuperioodi jooksul kasutada. Lepingutasud puuduvad ning sellist laenu väljastatakse laenajale vanuses 18-60 aastani. Laenuvõtja peab olema autot omanik ja sõiduki vanus ei tohi ületada 13 aastat. Laenu maksimaalne tähtaeg on kuni 5 aastat. Pakutav laenusumma jääb vahemikku 1000-100 000 eurot, kuid mitte rohkem kui 65% tagatise turuväärtusest. Tagatiseks ei pea ilmtingimata olema auto, see võib olla ka mootorratas, buss või veoauto.
 2. Hüpoteeklaen on veel üks populaarset tüüpi tagatislaen, see võimaldab võtta laenu summas 1000-100 000 eurot, kuid mitte rohkem kui 80% tagatise hetkelisest turuväärtusest. Laenuperiood on kuni 15 aastat. Intressimäär on 9% aastas. Laen.ee on vajaduse valmis laenu osamaksete edasi lükkamise võimalust maksimaalselt 12 kuud. Tagatiseks sobivad maamajad, korterid, majad, maatükid Eestis.

Laen.ee kiirlaenud ja ärilaenud ning nende tingimused

Seda iseloomustavad väikesed laenusummad ja tagasimakse tähtajad- laenu antakse summad 100-1000 eurot, tähtajaga – 1 kuni 36 kuud. See on ideaalne väiksemate ostude tegemiseks ja ettenägematute kulutuste jaoks. Selle laenu puhul on huvitav, et vormistatakse see mitte Laen.ee veebilehel, vaid suunatakse teid nende partneri smsmoney veebilehele. Tagasimaksegraafik põhineb annuiteedil. Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine on lubatud. Kas Eestis laenu juba 18-aastaselt? See laen on teie võimalus! Intressimääraks on 4% kuus. Selle laenu teeb huvitavaks võimalus seda lisaks arveldusarvele saamisele kätte saada ka sularahas. Taoline laen on tuntud ka nime all “laen sularahas“.

Ettevõte pakub ka oma klientidele ka ärilaenu. Sellise laenu maksimaalne summa on 5000 eurot, krediidiperiood ei ületa 3 aastat ning intressimäär on 5% kuus.

Laen.ee saidil leiab igaüks endale soodsatel tingimustel laenu, mis vastab kõige paremini tema vajadustele ja väga soodsatel tingimustel

Taotle laenu

Kontaktid

 • PLACET GROUP OÜ
 • Аadress: Fr. R. Kreutzwaldi 4, Tallinn, 10120, 2. korrus
 • Теlefon: (+372) 663 0110
 • E-mail: info@laen.ee